Právník/právnička oddělení compliance – investiční služby

Zajímáte se o právo kapitálového trhu a kolektivního investování?
Jste důslední, pečliví a trpěliví?
Tak pojďte k nám.

Co u nás budete dělat

Analyzovat a implementovat aktuální legislativu (českou i evropskou) týkající se podnikání společností ze skupiny Fio (banky, investiční společnosti i burzy cenných papírů) v oblasti kapitálových trhů a kolektivního investování. Sledovat relevantní standardy a doporučení vydávané příslušnými českými (ČNB) i evropskými orgány (zejména ESMA), tvořit vnitřní předpisy, kontrolovat dodržování nastavených procesů, připomínkovat smlouvy uzavírané se třetími subjekty, tvořit a aktualizovat standardní smluvní dokumentaci banky (zejména týkající se investičních služeb) a řešit podnikovou a související právní agendu. Poskytovat odborné konzultace ostatním útvarům banky a podílet se na předcházení a minimalizaci rizika pochybení v nastavených či zaváděných procesech.

Očekáváme od vás

Vysokou školu právnického směru
Zájem o právo kapitálového trhu a kolektivního investování

Co vám nabízíme

Práci na plný pracovní úvazek (lze dohodnout i zkrácený) v centru Prahy v tvůrčím kolektivu právní divize. Velkou příležitost i pro čerstvé absolventky/absolventy. Získání praxe v oblasti českého i evropského práva. Zcela jedinečnou možnost získání zkušeností s činností compliance banky, investiční společnosti a burzy cenných papírů najednou. K tomu vám dáme příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování a nabídneme výhodné zaměstnanecké produkty.
A samozřejmě to nechceme zadarmo.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V celnici 1028/10, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Fio banka, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
117 21  Praha 1
Česká republika

Další informace o Fio bance najdete na webu nebo na sociálních sítích.