Java developer - Praha

Hledáme nového kolegu na pozici Java programátora. Vyhovoval by nám někdo zkušenější, s praxí v Javě alespoň 3 roky, schopný samostatně řešit problémy.
Pracovní náplň bude zejména vývoj nových systémů, někdy se vyskytne úprava něčeho staršího. Jde většinou o Java backend aplikace, výjimečně i nějaké webové aplikace.
Pracujeme hlavně s čistou Javou, Springem, Guava a dalšími open source knihovnami. Proprietární knihovna je u nás výjimkou. Naše servery běží na Linuxu, aktuálně používáme Java 8, vývojové prostředí IntellijIdea + GIT.
Dáváme přednost pragmatickým a jednoduchým řešením před komplikovanou a nepřehlednou architekturou. Důraz klademe na čitelnost kódu a stabilitu běhu systému. Díky tomu dokážeme vyvíjet a udržovat mnoho softwarových komponent v relativně malém týmu.
Uvítáme zkušenosti s debugovaním Java aplikací, paměťovou optimalizací a vícevláknovým programováním. Hodí se i orientace v unix shellu.
Co můžeme nabídnout ? Soustředění na práci, protože u nás se téměř vůbec nemítinguje. Účast na zajímavých projektech, které sa v našich poměrěch nevyskytují často. Realizaci vlastních nápadů, pokud Váš nápad dáva smysl. Stabilitu finanční instituce, ale bez obrovské byrokracie velké firmy. No a samozřejmě to nechceme zadarmo.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V celnici 1028/10, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

Fio banka, a.s.

 

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
117 21  Praha 1
Česká republika

Další informace o Fio bance najdete na webu nebo na sociálních sítích.