Specialista/ka odd.plat.karet (reklamace karet. transakcí)

Baví vás pomáhat zlepšovat nastavené procesy?
Baví vás práce s bankovními systémy a aplikacemi?
Chcete se podílet na vylepšování té naší české Fio banky?
Tak pojďte k nám.

Co u nás budete dělat

Posuzovat reklamace karetních transakcí, provedených našimi platebními kartami a volit nejvhodnější řešení. Zadávat reklamace do systémů karetních asociací. Posuzovat dokumentaci doloženou v rámci zamítnutí reklamace protistranou. Zpracovávat příchozí reklamace a požadavky na doložení dokumentace na transakce provedené na zařízeních Fio bank (bankomaty a obchodníci). Vytvářet reporty a vnitřní postupy. Spolupracovat s ostatními odděleními banky.

Očekáváme od vás

Středoškolské vzdělání zakončené maturitou, znalost anglického jazyka na úrovni min. B1, znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Předpokládáme schopnost analytického myšlení, samostatné práce, spolehlivost, přesnost, preciznost, smysl pro detail, odpovědný přístup k práci a flexibilitu.

Co vám nabízíme

Zajímavou a pestrou práci v bankovnictví na plný úvazek. Odborný růst v oblasti platebních karet a bankovnictví. Naše stabilní finanční skupina Vám poskytne odpovídající finanční ohodnocení, systematické vzdělávání a profesní rozvoj. Bankovní produkty za zvýhodněných podmínek, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování (stravenky), možnost hlídaného parkování kol přímo pod kancelářemi v centru Prahy (cyklisté mohou využívat hlídaného stání pro svá kola) a možnost každoročního očkování proti chřipce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V celnici 1028/10, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Fio banka, a.s.

 

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 10
117 21  Praha 1
Česká republika

Další informace o Fio bance najdete na webu nebo na sociálních sítích.