IT analytik/analytička

Hledáme nového kolegu na pozici IT Analytik. Vyhovoval by nám někdo zkušenější, kdo už má za sebou pár IT projektů. Důležitá je především schopnost analyzovat problém a navrhnout řešení.

Většinu systémů si ve Fio bance vyvíjíme interně, takže budete komunikovat především s kolegy. Nejdříve s uživateli/zadavateli, od kterých zjistíte, jaký problém je potřeba vyřešit. Potom s vývojáři, kteří Vámi připravené řešení naprogramují a také s testery, kteří ho před uvedením do provozu pořádně proklepnou.
Často budete studovat dokumentaci v angličtině, mluvit (a poslouchat) ale budete prakticky jen česky (případně slovensky).

Uvítáme zkušenosti z bankovnictví. Ale pokud nevíte jaký je rozdíl mezi debetní a kreditní kartou, nebo mezi hypotékou a kontokorentem, tak Vás to naučíme.

Co můžeme nabídnout ? Soustředění na práci, protože u nás se téměř vůbec nemítinguje. Účast na zajímavých projektech, které sa v našich končinách nevyskytují často. Realizaci vlastních nápadů, pokud Váš nápad dáva smysl. Stabilitu finanční instituce, ale bez obrovské byrokracie velké firmy. No a samozřejmě to nechceme zadarmo.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V celnici 1028/10, 117 21  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Fio banka, a.s.

 

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika

Další informace o Fio bance najdete na webu nebo na sociálních sítích.