desky

IT ANALYTIK - PRAHA

Hledáme nového kolegu na pozici IT Analytik. Vyhovoval by nám někdo zkušenější, kdo už má za sebou pár IT projektů. Důležitá je především schopnost analyzovat problém a navrhnout řešení.

Většinu systémů si ve Fio bance vyvíjíme interně, takže budete komunikovat především s kolegy. Nejdříve s uživateli/zadavateli, od kterých zjistíte, jaký problém je potřeba vyřešit. Potom s vývojáři, kteří Vámi připravené řešení naprogramují a také s testery, kteří ho před uvedením do provozu pořádně proklepnou.

Hlavní stavební kameny při našem vývoji jsou SQL databáze a Java. Měl byste tedy vědět, kdy je lepší napsat uloženou proceduru a kdy novou třídu. A jak to pak spojit dohromady. Představa o fungování sítí taky neuškodí.

Často budete studovat dokumentaci v angličtině, mluvit (a poslouchat) ale budete prakticky jen česky (případně slovensky).

Uvítáme zkušenosti z bankovnictví. Ale pokud nevíte jaký je rozdíl mezi debetní a kreditní kartou, nebo mezi hypotékou a kontokorentem, tak Vás to naučíme.

Co můžeme nabídnout ? Soustředění na práci, protože u nás se téměř vůbec nemítinguje. Účast na zajímavých projektech, které sa v našich končinách nevyskytují často. Realizaci vlastních nápadů, pokud Váš nápad dáva smysl. Stabilitu finanční instituce, ale bez obrovské byrokracie velké firmy. No a samozřejmě to nechceme zadarmo.

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika