desky

PRACOVNÍK/PRACOVNICE ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ RIZIK - CENTRÁLA

Pracovní náplň:

  • vyhodnocování úvěrových případů
  • komunikace s úvěrovým oddělením
  • spolupráce při výpočtech a vyhodnocování rizik
  • příprava hlášení o podstupovaných rizicích
  • spolupráce na vytváření strategií a procesů řízení rizik

Požadavky na kandidáta:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření, vhodné i pro absolventy/ky, či studenty/ky blízko ukončení studia.
  • základní znalost statistiky, účetnictví a ekonomie
  • samostatnost, zodpovědnost a ochota učit se
  • časová flexibilita a psychická odolnost

Nabízíme:

  • možnost osobního růstu a získání velmi cenných zkušeností
  • dostatek prostoru k samostatné a různorodé práci
  • práce v rostoucí finanční skupině se stabilním zázemím
  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce – Praha.

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika