desky

JAVA DEVELOPER/DEVELOPERKA - CENTRÁLA

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici senior Java programátora/ky. Vyhovoval by nám někdo zkušenější, s praxí v Javě alespoň 5 let, schopný samostatně řešit problémy.

Pracovní náplň bude zejména vývoj nových systémů, někdy se vyskytne úprava něčeho staršího. Jde většinou o Java backend aplikace, výjimečně i nějaké webové aplikace.

Pracujeme hlavně s čistou Javou (SE 7/8), Springem, Guava a dalšími open source knihovnami. Proprietární knihovna je u nás vyjímkou. Naše servery běží na Linuxu, všechno píšeme v Eclipse a na buildování máme Ant-Maven build.

Uvítáme zkušenosti s debugovaním Java aplikací, paměťovou optimalizací a vícevláknovým programováním. Hodí se i orientace v unix shellu.

Co můžeme nabídnout ? Soustředění na práci, protože u nás se téměř vůbec nemítinguje. Účast na zajímavých projektech, které sa v našich poměrěch nevyskytují často. Realizaci vlastních nápadů, pokud Váš nápad dáva smysl. Stabilitu finanční instituce, ale bez obrovské byrokracie velké firmy. No a samozřejmě to nechceme zadarmo.

Kontakt

Fio banka, a.s.
Michaela Fejfarová
V Celnici 1028/10
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika